Kultura i edukacja

Takiego balu jeszcze nie było.

Już 16 lutego Ochotnicza Straż Pożarna w Zelowie, dwa dni po święcie zakochanych, organizuje dla swoich wybranek, dziewczyn, żon i kochanek bal pod szumnie brzmiącą nazwą „Babski Comber”.

Impreza dotyczy wyłącznie płci pięknej i żaden pan nie będzie mile widzianym, chyba że chodzi o prezentera, który zadba o to by parkiet strażackiej remizy rozgrzany był do czerwoności.

Dobra muzyka to nie jedyna atrakcja jaką przygotowali dla pań druhowie z OSP. W okolicach godziny 21 na roztańczony parkiet wjedzie fotobudka dzięki której każda z pań będzie mogła uwiecznić już na wieki kreację w jakiej uczestniczyła w balu.

Oprócz ciepłych dań, pysznego ciasta, owoców, przekąsek i innych łakoci, strażacy przygotowali niespodziankę (i nie jest to kinder niespodzianka), którą po zakończeniu będzie można śmiało ulokować w lśniącej kopertówce i zabrać do domu.

Z dnia na dzień, z godziny na godzinę lista zaczyna topnieć w oczach i na chwilę obecną pozostało już tylko kilka wolnych miejsc. Drogie Panie, komóry w dłoń i dzwońcie póki czas, pod numer 668 195 117.

W słuchawce usłyszycie miły męski głos. To z nim trzeba rozmawiać by dokonać rezerwacji. 😉

Napisz komentarz

Może ci się spodobać